Warunki i możliwości dostawy oferowane w sklepie internetowym Outlet Kinnarps

Bezpłatny odbiór osobisty dostępny jest pod adresami:

WARSZAWA: Showroom, ul. Puławska 354/356;

KRAKÓW: Showroom, ul. Marii Konopnickiej 17, Centrum Kongresowe Ice Kraków; 

WROCŁAW: Showroom, ul. Szwedzka 5 Bielany Wrocławskie; 

POZNAŃ: Showroom, ul. Grunwaldzka 184;

Odbiór możliwy jest od poniedziałku do czwartku w godzinach od 9:00 do 17:00 oraz w piątek w godzinach 8:00-16:00, po wcześniejszym potwierdzeniu gotowości produktu do odbioru przez obsługę sklepu internetowego Outlet Kinnarps oraz umówieniu się na odbiór.

W showroomach nie ma możliwości kupienia od ręki mebli widocznych w ofercie sklepu internetowego, nie ma też możliwości płacenia na miejscu kartą lub gotówką.

Transport własny Kinnarps:

- w przypadku spełnienia minimum logistycznego zakupów na kwotę powyżej 1 000 PLN brutto istnieje możliwość zamówienia dostawy na terenie miasta, w którym Kinnarps Polska ma Serwis (WARSZAWA, KRAKÓW, GDYNIA/SOPOT/GDAŃSK, POZNAŃ, WROCŁAW, ŁÓDŹ). Koszt dostawy na terenie miasta wynosi 200 zł netto (246,00 zł brutto), w godzinach 9.00-17.00 (w piątki 8:00-16:00). Usługa obejmuje wniesienie i montaż. Termin dostawy: do 10 dni roboczych po wcześniejszym potwierdzeniu terminu transportu;

- w przypadku spełnienia minimum logistycznego zakupów na kwotę powyżej 1 000 PLN brutto i dostawy poza miastami serwisowymi LUB nie spełnienia minimum logistycznego: ewentualna możliwość dostawy sprawdzana i wyceniana jest indywidualnie po uprzednim kontakcie z obsługą sklepu: outlet@kinnarps.pl;

- w przypadku zamówień powyżej 8 000 zł netto dostawa oraz montaż na terenie całej Polski jest bezpłatny w dni robocze w godzinach od 9:00 do 17:00 (w piątki 8:00-16:00). Termin dostawy - do 10 dni roboczych, po wcześniejszym potwierdzeniu terminu transportu.

Dostawa kurierem DHL:

Wybrane produkty z oferty sklepu internetowego można zamówić z wysyłką kurierską DHL. Kurier nie ma obowiązku wnoszenia paczek o ciężarze powyżej 30 kg. Towar powinien być sprawdzony w obecności kuriera - jest to warunkiem przyjęcia ewentualnej reklamacji.

Dostawa wszystkich możliwych mebli (fotele obrotowe, krzesełka dla dzieci i młodzieży, większość krzeseł konferencyjnych i hokerów, niektóre ścianki stojące i biurkowe, a także akcesoria) wynosi 165 zł brutto lub 95 zł brutto dla krzesełek Casper, pokrowców do nich, kółek, podłokietników oraz niektórych innych akcesoriów (dla produktów gabarytowych liczone od sztuki). Możliwa jest jednoczesna wysyłka kurierem maksymalnie dwóch produktów z oferty e-Sklepu.

Pełny koszt dostawy pojawia się zawsze podczas składania zamówienia w miejscu wyboru formy realizacji zamówienia.

Wycena indywidualna

Istnieje możliwość indywidualnej wyceny dostawy mebli poza terenem miast serwisowych i/lub mebli wielkogabarytowych. W tym celu proszę wysłać wiadomość na adres e-mail: outlet@kinnarps.pl