Warunki i możliwości dostawy oferowane w sklepie internetowym Outlet Kinnarps

Bezpłatny odbiór osobisty dostępny jest pod adresami:

WARSZAWA: Showroom, ul. Puławska 354/356;

KRAKÓW: Showroom, ul. Marii Konopnickiej 17, Centrum Kongresowe Ice Kraków;

WROCŁAW: Showroom, ul. Szwedzka 5 Bielany Wrocławskie;

GDYNIA: Showroom, ul . Łużycka 6;  

POZNAŃ: Showroom, ul. Grunwaldzka 184;

ŁÓDŹ: Showroom, ul. Fabryczna 17.

Odbiór możliwy jest od poniedziałku do czwartku w godzinach od 9:00 do 17:00 oraz w piątek w godzinach 8:00-16:00, po wcześniejszym potwierdzeniu gotowości produktu do odbioru przez obsługę sklepu internetowego Outlet Kinnarps.

W showroomach nie ma możliwości kupienia od ręki mebli widocznych w ofercie sklepu internetowego, nie ma też możliwości płacenia na miejscu kartą lub gotówką.

Transport własny Kinnarps:

- w przypadku spełnienia minimum logistycznego zakupów na kwotę powyżej 1 000 PLN brutto istnieje możliwość zamówienia dostawy na terenie miasta, w którym Kinnarps Polska ma Serwis (WARSZAWA, KRAKÓW, GDYNIA, POZNAŃ, WROCŁAW). Koszt dostawy na terenie miasta wynosi 150 zł brutto, w godzinach 9.00-17.00. Usługa obejmuje wniesienie i montaż. Termin dostawy: do 14 dni roboczych po wcześniejszym potwierdzeniu terminu transportu;

- w przypadku spełnienia minimum logistycznego zakupów na kwotę powyżej 1 000 PLN brutto i dostawy poza miastami serwisowymi LUB nie spełnienia minimum logistycznego: ewentualna możliwość dostawy sprawdzana i wyceniana jest indywidualnie po uprzednim kontakcie z obsługą sklepu: outlet@kinnarps.pl;

- w przypadku zamówień powyżej 7 500 zł brutto dostawa oraz montaż na terenie całej Polski jest bezpłatny w dni robocze w godzinach od 9:00 do 17:00. Termin dostawy - do 14 dni roboczych, po wcześniejszym potwierdzeniu terminu transportu.

Dostawa kurierem DHL:

Wybrane produkty z oferty sklepu internetowego można zamówić z wysyłką kurierską DHL. Kurier nie ma obowiązku wnoszenia paczek o ciężarze powyżej 30 kg. Towar powinien być sprawdzony w obecności kuriera - jest to warunkiem przyjęcia ewentualnej reklamacji.

Dostawa wszystkich możliwych mebli (fotele obrotowe, krzesełka dla dzieci i młodzieży, większość krzeseł konferencyjnych i hokerów, niektóre ścianki stojące i biurkowe, a także akcesoria) wynosi 90 zł brutto (dla produktów gabarytowych liczone od sztuki). Możliwa jest jednoczesna wysyłka kurierem maksymalnie dwóch produktów z oferty e-Sklepu.

Pełny koszt dostawy pojawia się zawsze podczas składania zamówienia w miejscu wyboru formy realizacji zamówienia.